Saprotu ka neesu prof bet gribētu šo to iemācīties< bet bez mūzas gan laikam to nevar izdarīt. Tā pēc tiek meklēta jauka meitene pavasarīgam laikam pie dabas vai arī telpā dienas laikā kura nebūtu pretī pret atlīdzību papozēt ....!

Skatījumi: 284

Atbildēt

Diskusijas atbildes

Kada tipa bildem mekle modeli (konkretak)?

Kada tipa fotosesijam mekle modeli?

Interesē viss kas nav pretrunā Jums ... !

Interesanti,kas tas butu

Viss atkarīgs no tā cik tālu gatava iet :)

Kas vēlas apģerbtā veidā ...citas līdz bikiņi ...be ir tādas kuras nekautrējas no kailfoto ;)

Par to bija runa ... un kādas tev velmes :)

Skatos un priecājos par diskusiju - mīlu visu pasauli, jūs esiet visi tik foršiņi, nu tādi pūkaini kaķēni, ka nu wīiii ;)
Sen neesmu iespamojis, kaut arī es gan tekstu zemāk sauktu par sūru realitāti. Laipni lūgti nepateicīgajā īstajā pasaulē, kurā līdz kameras slēdža paspaidīšanas var nočakarēt slapju mugur, lai kaut ko saorganizētu.

Vai patiešām modeles dajebkādu portretu paklikšķināšanai jāmeklē modeļu portālā? Profesionālēm un ar labiem portfolio meitenēm tas neinteresē (pārbaudīts praksē), ir jāpiedāvā konkrēta ideja. Vai nauda. Vai abi. Un daudz. Prakse liecina, ka šādas meitenes, kuras taustās - kurš būs gatavs bez maksas bildēt viņas jauno kleitu ir samērā vienkārši un pat bez liekas pierunāšanas saorganizēt no savas tiešās apkārtnes - kolēģes, studiju biedrenes, draudzenes, draugu draugi vai paziņas no kādas ballītes. Arī psiholoģiski tādas vienkāršāk bildēt, ja cilvēks ir savējais, nevis nepazīstama tante ar kaudzi prasībām un pretenzijām un rūpju rievu pierē - lai dieva dēļ nesanāk, ka jau pēc 20 minūšu fotogrāfa smadzeņu čakarēšanas studijā kameru gribās iemest kaktā un triekt to pseidomodeli projām! Nepazīstamu cilvēku klikšķināt un taustīt, vai varēs izģērbt vai nevarēs vai cik daudz varēs izģērbt - ir tizli pašam un tas var sabojāt arī to pašu banālo portretu bildēšanu. Ja labi un interesanti sabildē, tad gan var iet runa par kādu kleitas nost vilkšanu kādā no nākošajām reizēm. Nu vai ja labi bildē un ir labs portfolio un ideja, tad var to runāt arī pirms pirmās bildēšanas, taču tas reti kurai interesēs, ja nebūs portfolio, vārds un kruts piedāvājums.

Izklausīšos pesimistisks un cinisks, taču nekas prātīgs te nebūs, iesaku nečakarēt savu laiku, mans vārdabrāli. Konkrēti Karīnu centos sarunāt mākslas projektam pirms pāris gadiem - māksla viņai nav vajadzīga - visas iespējas sabildēt dažādas kleitbildes - kā jau profilā norādīts. Click uz profilu un lasam pieejamos žanrus. Lielākoties profilu apciemošanā gan sagaida vienveidība un skumjas.

Lai būtu dzīve vienkāršāka - pāris vienkārši padomi. Iesaku pafiltrēt un sakontaktēt konkrētas meitenes, kuras savos profilos norādijušas, ka ir ar mieru parakstīties uz kādiem plikumiem par naudu vai bez naudas. Ja tiešām vajag tos plikumus bildēt. Un nekautrēties spert vaļā skaļi un publiski konkrētas idejas, rādīt savu darbu piemērus - jo tas uzreiz izraisa interesi un pārdomas, nevis teksts "esmu gatavs bildēt jebko, ka tikai kaut ko pabildētu, ja izdosis ko izģērbt, tad aiz laimes bikses pietaisī..." - oi, es te gan laikam aizrāvos. Cilvēki ir, es atvainojos - slinki pakaļas, tā ka idejas neviens nefenderēs - īpaši, ja idejas realizēšanai esi gatavs patērēties. Bet ja  būs kas konkrēts - kāds no slinkā bara arī var padomāt un pats pieteikties. Un ja arī kāds ko līdzīgu jau ir sabildējis vai vienlaikus sabildē - tas tieši ir lielisks stimuls pašam uztaisīt kruta - nevis pa rokau galam.

Lai labas bildes!

Liels paldies par šādu raksti :))))

Var teikt uz 99% procentiem esu pats jau sapratis kur ir tā taisnība :))))

Bet tas 1 % nu gribas laikam paturēt sev .... bet saprotu ka pat tiem profesionālism nejiet tik spoži ...ko tad teikt man. Runa nav pa tām plikām bildēm ...tas jau kā Jūs rakstījās kā sanāks ....galvenais neapstāties uz vietas :)))) Vairāk uztrauc tas, ka konkrēti rakstu gatavs maksāt un vienālga nav gribētāju .... ko tad tās modeles grib ? ... ja jautā tikaj ko es gribu .... bet neviena neatrakstīja ko vēlas viņa !!!! Nē piedošanu ...viena gan bija darīt visu ko bet ...manas profesionalitātes trūka :)))))))

Un kā pēc tāds pavasarīgs klusums ? )))))

:) :) :)

Я снимаю шляпу, Лаура (цепур ност))

Uzraksti man, info profilā. Es arī ar fotogrāfijas saprašanu varu palīdzēt, ja kas.

RSS

Seko FoMo.lv

Dzimšanas dienas

Šodien dzimšanas diena

rītdien dzimšanas diena

© 2017   fomo.lv kontakti: fomolv@inbox.lv   Powered by

Emblēmas  |  Ziņot par kļūdu/problēmu  |  Terms of Service